متفرقه

تغییر

حدود دو سال از نوشته شدن آخرین مطلب این وبلاگ میگذره. قرار بود کتاب‌هایی که کم‌یاب هستند رو به‌صورت الکترونیکی توی وبلاگ بگذارم. بعد دیدم خب اینکه میشه مثل خیلی جاهای دیگه که هیچ حرفی توش زده نمیشه و فقط لینک دانلود فایل توش میخوام بگذارم. بنابراین تصمیم گرفتم کتاب‌های الکترونیکی خوبی رو که دارم، اینجا بگذارم و کتاب‌های دیگه رو هم معرفی کنم. اما وضعیت تحصیل، اجازه‌ی وقت گذاشتن برای این وبلاگ رو بهم نداد.  از طرفی، وبلاگ به آدرس http://ebooks.hamidcity.com فیلتر هم شد و دیگه کلاً بی‌خیالش شدم و به حال خودش رهاش کردم. اما حالا، با اینکه حتی کمتر از قبل وقت فراغت دارم، اما حداقل دیگه درس ندارم (حداقل فعلاً!) و از طرف دیگه، وبلاگ روزنوشت‌هامون رو تعطیل کردیم و دیگه جایی برای نوشتن ندارم (البته نوشتن از دغدغه‌هام، وگرنه http://yasamin.hamidcity.com پا به عرصه‌ی وجود گذاشته)، تصمیم گرفتم اینجا رو دوباره دستی به سر و روش بکشم و فعالش کنم. امیدوارم به سرنوشت وبلاگ قبلی دچار نشه.

آدرس جدید وبلاگ: http://readlog.hamidcity.com

اسمش: از «کتاب‌های الکترونیکی» به «نگاه آدم‌های معمولی به کتاب‌ها و مجلات» تغییر کرده

آدرس خوراکش همچنان مثل قبله: http://feeds.feedburner.com/hamidcity-ebooks

همچنان از کسانی که حالِ نوشتن نظراتشون در مورد کتاب و مجله رو دارند، دعوت به همکاری می‌کنم.

چهارشنبه, فروردین ۲ام, ۱۳۹۱ متفرقه ۱ دیدگاه »

شروع دوباره

حدود یک سال و نیم هست که اینجا رو به روز نکرده ام. اونقدر درگیر درس و کار شده ام که فرصتی برای آپلود کردن کتاب جدید یا معرفی کتابهایی که خونده ام، نداشتم. ولی کم کم میخوام شروع کنم بطور متناوب اینجا رو به روز کنم.

فعلا لینک هایی که دیگه کار نمی کردند رو درست کردم تا فایل ها قابل دانلود باشند. لینکهایی که خراب شده اند رو هم به زودی درست می کنم.

فعلا از دوستانی که مطالب اینجا رو از «خوراک خوان» ها پیگیری می کنند میخوام که فقط از لینک زیر استفاده کنند:

http://feeds.feedburner.com/hamidcity-ebooks

برچسب‌ها:
سه شنبه, خرداد ۲۵ام, ۱۳۸۹ متفرقه بدون دیدگاه »