جورج اورول

متن دو کتاب: کوری، مزرعه ی حیوانات [ویرایش شده]

ضمن عذرخواهی از ناشر و مترجم محترم کتاب کوری و همه ی دوستان عزیزی که به این سایت سر می زنند تا کتاب موردنظرشان را دانلود کنند، با توجه به انتقادات به جای دوستان به صورت حضوری و هم چنین در بخش نظرات، با توجه به رعایت نشدن حق مترجم و ناشر، به دلیل اینکه متن کتاب الکترونیکی «کوری» عیناً متن ترجمه ی خانم مینو مشیری می باشد، این کتاب را از روی سایت حذف کردم. اما کتاب «مزرعه ی حیوانات» به دلیل اینکه از نظر بنده، ترجمه ی جدیدی در کتاب الکترونیکی اش وجود دارد [اگر غیر از این است، دوستان در قسمت نظرات اعلام کنند]، این کتاب همچنان روی سایت قرار دارد.

لازم به توضیح مجدد است که جمله ی «کلیه حقوق کتابهای الکترونیکی متعلق به حمیدرضا حسینی می باشد» در قسمت پایین صفحه، به «کلیه حقوق سایت کتابهای الکترونیکی متعلق به حمیدرضا حسینی می باشد» تغییر یافت تا از سوء تفاهم های احتمالی مبنی بر حق داشتن اینجانب در قبال کتب الکترونیکی که در این سایت قرار می گیرد، از بین برود. اینجانب صرفاً نسبت به مطالب نوشته شده در این سایت حق و مسئولیت دارم، نه در قبال مطالب نوشته شده در کتابهای لینک داده شده در این سایت.

مزرعه ی حیوانات [یا به قولی دیگر «قلعه ی حیوانات»] – نوشته ی جورج اورول که یکی از استثنائی ترین کتابهایی است که در تمام عمرم خوانده ام …

این کتاب رو از دست ندید

مزرعه ی حیواناتجورج اورول – حجم: ۹۸۱ کیلو بایت

ضمناً کتاب مزرعه ی حیوانات، هم فارسی است و هم انگلیسی.

——————————————————————

با تشکر ویژه از اسپایدرمرد عزیز، بخاطر اینکه این کتاب رو در اختیار من گذاشت