هوشنگ گلشیری

۸ داستان از نویسندگان جدید ایران

کتاب «۸ داستان از نویسندگان جدید ایران»، شامل ۸ داستان «آقا مهدی زیگزاگ دوز» نوشته ی «اکبر سردوز آمی»، «سنگ سیاه» اثر «محمدرضا صفدری»، «حفره» نوشته ی «قاضی ربیحاوی»، «جزیره بر آب» اثر «علی اصغر عبداللهی»، «عکاسی» نوشته ی «محمد محمد علی»، «آقا باور کن، آقا» نوشته ی «علی محمد اسفندیار»، «کره در جیب» نوشته ی «صمد طاهری» و «پدر و پسر» اثر «ناصر زراعتی» است. عنوان مقدمه ی این کتاب، «وجیزه ای در کارنامه ی این دفتر» نوشته ی «هوشنگ گلشیری» است.

کتابی که برای دانلود گذاشته ام، PDF شده ی کتابی به همین نام، منتشر شده در سال ۱۳۶۳ توسط نشر اسفار است. من هر چی در اینترنت جستجو کردم، اثر از چاپ جدید این کتاب ندیدم. اگر این کتاب به تازگی چاپ مجدد شده، دوستان اعلام کنند تا کتاب رو از روی سایت بردارم.

برای دانلود، روی لینک های زیر کلیک کنید:
«۸ داستان» – قسمت اول [حجم: ۴٫۴ مگابایت]
«۸ داستان» – قسمت دوم [حجم: ۴٫۵ مگابایت]
«۸ داستان» – قسمت سوم [حجم: ۳٫۸ مگابایت]

چهارشنبه, فروردین ۲۸ام, ۱۳۸۷ فارسی, هوشنگ گلشیری, ادبیات, داستان ۱ دیدگاه »

دو کتاب از هوشنگ گلشیری و صادق هدایت

از امروز تصمیم دارم فقط و فقط کتابهایی را که نایاب است یا کلاً در بازار نیست اینجا بگذارم. این را هم بگویم که بنده از وجود یا عدم وجود همه ی کتابها در بازار خبر ندارم. لطفاً اگر کتابی در سایت قرار گرفت که به دلیل وجود آن در بازار، باعث از بین رفتن حق ناشر و مؤلف و مترجم آن شدم، حتماً اطلاع دهید تا آن را از روی سایت بردارم.

اما کتابهای امروز:

در ولایت هوا – مطلبی طنز از هوشنگ گلشیری

آتش پرستصادق هدایت

چهارشنبه, فروردین ۱۵ام, ۱۳۸۶ فارسی, هوشنگ گلشیری, صادق هدایت بدون دیدگاه »